O FIRMIE

Specjalizujemy się w sektorach działalności wielobranżowej ze szczególnym ukierunkowaniem w gałęziach inżynieryjno-technicznych oraz wspomagających te dziedziny. Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług dla klienta w zakresie optymalizacji projektowania wznoszenia i remontów obiektów o jak najkorzystniejszej wartości wyceny kosztorysowej oraz i jednocześnie budynków niskoenergetycznych w perspektywie późniejszej eksploatacji. Kompleksowe usługi obejmują dodatkowo zagadnienia z zakresu ochrony ppoż., które to bardzo często są ujmowane marginalnie oraz wg potrzeb Klienta opracowywanie biznes planów czy też wspomagająco badania termowizyjne. Jak przystało na Centrum Multidyscyplinarne nasze działania obejmują również inne przedsięwzięcia m. in. z zakresu sportu i kultury fizycznej czy techniki mechanicznej. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, co zapewnia nasz własny Ośrodek Szkoleń Wielobranżowych w formie on-line lub kursów stacjonarnych wg potrzeb Klienta.

Tworzymy nowe wyzwania dla Klienta wdrażając kompleksowe usługi poprzez wielobranżowość w jednym miejscu. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne, poszukujemy najwyższej, jakości rozwiązań techniczno-organizacyjnych budując długotrwałe relacje z partnerami. Wizytówką P.C.M. BĄK jest jego właściciel i zarządzający w jednej osobie będący jednocześnie pomysłodawcą i twórcą stworzenia takiego Centrum o zasięgu ogólnopolskim – podstrona o zarządzającym w niniejszej zakładce.

Zespół tworzą młodzi absolwenci szkół wyższych w różnych profilach wraz z emerytowanymi doświadczonymi inżynierami z różnych branż chcących jeszcze coś osiągnąć w życiu będących uzupełnieniem młodych talentów w zakresie rutyny. Taki skład zespołów stwarza niebywałą konkurencyjność w danym obszarze i korzystną ofertę cenową dla Klienta. Szczegółowa struktura organizacyjna P.C.M. BĄK przedstawiona została w podzakładce zakładki „O firmie”. /-/ Janusz Bąk

Referencje:
Certyfikaty:
Kwalifikacje:
Wyróżnienia: